تکنولوژی

Elementor #71295

FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR – مجموعه کتاب های کمیک پنج شماره ای جدید از 8 ژوئن شروع می شود!

2022/8/16
توسط تیم فورتنایت

به روز رسانی (16 آگوست 2022)

در اینجا نگاهی به اقلام آرایشی Fortnite مرتبط با شماره 3: کلنگ آدامانتیوم Claws ! شماره 3 در 17 آگوست منتشر می شود.

Fortnite Adamantium Claws Pickaxe
 به روز رسانی (12 ژوئیه 2022)

در اینجا نگاهی به آیتم آرایشی Fortnite مرتبط با شماره 2: Stark Seven Wrap داریم ! شماره 2 در 13 جولای منتشر می شود. 

Fortnite Stark Seven Wrap
 به روز رسانی (8 ژوئن 2022)

این پست وبلاگ به اشتباه نسخه دیجیتالی کمیک های Fortnite x Marvel: Zero War را به عنوان راهی برای دسترسی به برخی از لوازم آرایشی فورتنایت با مضمون مارول گنجانده است. از هر گونه مزاحمتی که ممکن است ایجاد کرده باشد، عذرخواهی میکنیم. برای روشن شدن موضوع، می‌توانید فقط به دو روش زیر به این اقلام آرایشی دسترسی داشته باشید:

کدها همراه با نسخه‌های فیزیکی کمیک‌ها هستند. همچنین، از 28 سپتامبر 2022، مشترکین نامحدود مارول با حساب ثبت شده که تمام پنج شماره در Marvel Unlimited (تا 28 اکتبر 2022) را خوانده اند، ایمیلی حاوی کد برای هر شش کالای آرایشی دریافت خواهند کرد.

اگر به اشتباه Fortnite x Marvel Zero War Issue #1 را در Marvel Comics خریداری کرده اید، لطفاً با پشتیبانی مشتریان Marvel تماس بگیرید.و آنها به ارائه گام های بعدی برای دریافت این لوازم آرایشی جایزه با اثبات خرید کمیک کمک خواهند کرد. 
 


 
به روز رسانی (7 ژوئن 2022)

در اینجا نگاهی به اقلام آرایشی Fortnite مرتبط با شماره 1: لباس مرد عنکبوتی صفر است ! شماره 1 در 8 ژوئن منتشر می شود. 

لباس Fortnite Spider-Man Zero
 مقاله اصلی (22 آوریل 2022)

قطعه ای از نقطه صفر به دنیای مارول ختم شده است، بنابراین با شروع شکار Zero Shard، دنیاها با هم برخورد می کنند. داستان را در مجموعه کتاب های کمیک جدید و پنج شماره ای Fortnite x Marvel: Zero War دنبال کنید!

نسخه های Fortnite x Marvel: Zero War به صورت چاپی در فروشگاه های کمیک و به صورت دیجیتالی از طریق Marvel Unlimited در دسترس خواهند بود. هر شماره شامل یک کد برای یک کالای آرایشی Fortnite قابل بازخرید در fortnite.com/redeem است. اولین شماره در 8 ژوئن 2022 منتشر شد و شامل کدی برای لباس مبتنی بر مرد عنکبوتی است!

برنامه کامل انتشار را در زیر مشاهده کنید:

موضوع #

تاریخ انتشار

اقلام آرایشی مرتبط Fortnite

مورد کمیک-انحصاری؟

1

8 ژوئن 2022

لباس مبتنی بر مرد عنکبوتی

در تاریخ بعدی برای خرید در فروشگاه کالا موجود است

2

13 جولای 2022

بسته بندی مبتنی بر مرد آهنی

در تاریخ بعدی برای خرید در فروشگاه کالا موجود است

3

17 آگوست 2022

کلنگ بر پایه ولورین

در تاریخ بعدی برای خرید در فروشگاه کالا موجود است

4

31 آگوست 2022

اسپری بر اساس  Fortnite x Marvel: Zero War

آره

5

28 سپتامبر 2022

بارگیری صفحه بر اساس  Fortnite x Marvel: Zero War

آره


کسانی که هر پنج آیتم آرایشی را بازخرید کنند، یک لباس اضافی را باز می کنند که در بازی اعطا می شود. (این لباس همچنین برای خرید در فروشگاه آیتم موجود خواهد بود.)

مشترک Marvel Unlimited؟ پنج شماره Fortnite x Marvel: Zero War در Marvel Unlimited در زمان انتشار نسخه نهایی در فروشگاه ها (28 سپتامبر 2022) در دسترس خواهند بود. برای مدت محدودی، مشترکین پولی Marvel Unlimited با یک حساب ثبت‌شده که تمام پنج شماره را می‌خوانند، یک کد برای پنج کالای آرایشی به‌علاوه لباس اضافی ذکر شده در بالا را باز می‌کنند. (Redeem at fortnite.com/redeem .) کمیک

های Fortnite x Marvel: Zero War توسط مارول منتشر شده اند و شامل داستان ها و امکانات اضافی هستند که در تجربه درون بازی یافت نمی شوند.

درباره موارد آرایشی Fortnite یا Fortnite x Marvel: Zero War در دسترس بودن سؤالی دارید؟ سوالات متداول ما را در زیر ببینید!

جلد شماره 1 Fortnite x Marvel: Zero War Issue No. توسط Leinil Francis Yu

جلد شماره 1 Fortnite x Marvel: Zero War Issue، توسط Leinil Francis Yu.


FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR – سوالات متداول


چگونه می توانم به اقلام آرایشی موجود با مشکلات FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR دسترسی داشته باشم ؟

شما می توانید از راه های زیر به اقلام آرایشی موجود با مشکلات Fortnite x Marvel: Zero War دسترسی داشته باشید :

 • یک شماره (نسخه چاپ اول) یک کمیک Fortnite x Marvel: Zero War را از فروشگاه کمیک محلی خود خریداری کنید. این شماره شامل یک کد منحصر به فرد برای کالای آرایشی Fortnite مرتبط با آن است.

 • Marvel Unlimited: مشترکین پولی با حساب ثبت شده که هر پنج شماره در Marvel Unlimited را خوانده اند (تا 28 اکتبر 2022) ایمیلی با کدی برای شش مورد آرایشی دریافت خواهند کرد – پنج کالای آرایشی مرتبط با مسائل کمیک به علاوه لباس اضافی. در بالا ذکر شد.

 • برای اقلام آرایشی که بعداً در فروشگاه اقلام Fortnite نیز در دسترس خواهند بود، می توانید آنها را مستقیماً از فروشگاه آیتم با V-Bucks خریداری کنید.


اگر کدی را پس از خرید کالای مرتبط با آن از فروشگاه فورتنایت بازخرید کنم، آیا این کد V-BUCKS را به حساب من برمی گرداند؟ آیا محتوای اضافی دریافت خواهم کرد؟

بازخرید کد در این مورد، V-Bucks را به حساب شما باز نمی‌گرداند و/یا محتوای اضافی را باز نمی‌کند.نسخه‌های FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR تا چه زمانی در فروشگاه‌های کمیک فروخته می‌شوند؟

برای بررسی در دسترس بودن، با خرده فروش کتاب کمیک دلخواه خود تماس بگیرید. اگر این گزینه در دسترس است، توصیه می‌کنیم نسخه خود را پیش‌سفارش کنید.نسخه های FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR در چه مناطقی در دسترس خواهند بود؟

بازی‌های Fortnite x Marvel: Zero War در آندورا، آرژانتین، اتریش، برزیل، کانادا، شیلی، جمهوری چک، فرانسه، بلژیک فرانسه، آلمان، یونان، هلند، مجارستان، ایتالیا، موناکو، لهستان، پرتغال، روز و روز عرضه خواهند شد. روسیه، سن مارینو، صربستان، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس، ترکیه، ایالات متحده آمریکا و شهر واتیکان.

این شماره ها در سایر کشورهای آمریکای جنوبی که زبان اصلی آنها اسپانیایی است در دسترس خواهد بود، اما انتشار روز و تاریخ در این کشورها تضمینی نیست.چگونه می‌توانم از آیتم‌های آرایشی FORTNITE موجود در هر نسخه FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR استفاده کنم؟

 • از fortnite.com/redeem دیدن کنید .

 • وارد حساب Epic Games خود شوید.

  • بررسی کنید که به حساب صحیح وارد شده اید. نام نمایشی خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

 • کد را در قسمت متنی “ENTER ACCESS CODE” وارد کنید.

 • “REDEEM” را انتخاب کنید.

 • موردی را که در حال استفاده از آن هستید تأیید کنید و «ACTIVATE» را انتخاب کنید.

 • Fortnite را با همان حساب Epic راه اندازی کنید.

 • پس از بارگیری، جعبه هدیه ای دریافت خواهید کرد که کالای قفل شده خود را نشان می دهد. برای بسته شدن می توانید «EQUIP» یا «CLAIM» را انتخاب کنید. سپس مورد در قفسه شما در دسترس خواهد بود. 


توجه: کدهای مربوط به نسخه‌های استاندارد خرده‌فروشی در 31 دسامبر 2023 منقضی می‌شوند. کدهای مجموعه گالینگور در 31 دسامبر 2024 منقضی می‌شوند. کدهای مربوط به نسخه‌های دیجیتال (از طریق Marvel Unlimited) پس از 90 روز از اولین دسترسی به کدها منقضی می‌شوند.

گیم اوربیتال

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *